| GAGAGAGA a întrebat:

Cine stie cum se seteaza o melodie ca ton de apel la un telefon Evolio Yuppi?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Încearcă să copiezi în fișierul de ringtonuri, că ar trebui să îl ai pe undeva prin telefon, tonurile pe care le vrei. Poți să lucrezi direct de pe PC dacă ți-e mai ușor și dacă insiști că nu te lasă să setezi melodia pe care o vrei. Sau încearcă să dai pe opțiunile melodiei poate e acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari - Sunet - Tonuri Sonerie. Poti seta si din SD card.

| GAGAGAGA explică:

Nu merge, ma lasa sa setez doar ringtonurile care sunt in telefon, predefinite