| EvanescenceOne a întrebat:

Cine stie daca la cartela de 5 euro Orange am incus si internet pe mobil?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai dar merge foarte incet. Nu merita sa folosesti internetul pe mobil la 5€.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
La cumparare unei cartele PrePay nu ai inclusa optiunea de internet pe mobil. Daca vrei sa ai si internet pe mobil inclus, trimite un SMS gratuit la 321 cu textul INTERNET si vei beneficia de 2000 minute si mesaje scrise in retea+75 minute si mesaje scrise nationale+75 MB pentru a naviga pe internet
O zi buna,
Orange Helpers

| hanonime a răspuns:

Pai iti poti alege o optiune cu internet.Sunt diferite optiuni:cu internet, cu mesaje nelimitate etc...