| LTAA a întrebat:

Credeţi că ar merita un Blackberry SH, în detrimentul unui Nokia Lumia nou?
Am Internet nelimitat, nu am mare nevoie de Touchscreen sau Market plin de aplicații, dar îmi doresc robustețe, sâ nu se crape după două căzături.
Dacă aveţi timp, argumente de la posesori. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

OS-ul BB-ului nu mi se pare unul tocmai ok, atat din punct de vedere al optimizarii, cat si din punct de vedere al functiilor, fata de windows phone care este un sistem de operare mult mai fluent si bine optimizat. Si mai este si un telefon SH pe langa unul nou... iei teapa mare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege Nokia Lumia cu Windows Phone clar!