| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Cu cat costa un telefon in plus daca are flappy bird?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?

Dacă ai un telefon cu android și vrei rahatul ala de jos îl iei de aici.

http://m.onur-baykal.store.aptoide.com/......lappy+Bird

Bafta

| notefree a răspuns:

A trecut vremea aia cand ii crestea valoarea telefonului daca aveai un scor mare in rahatul ala de joc
Nu costa nimic in plus til poti descarca singur

| notefree a răspuns:

Nimeni nu mai are jocul ala in telefon

| Alex1510 a răspuns:

Mai bine iti cumperi ce telefon vrei tu si iti descarci jocul pe el in loc sa cumperi un telefon cu flappy birds care poate ti se va strica intr-un an.
Cumparati un telefon bun si iti descarci jocul iar daca nu iti place sau te plictisesti de joc poti sa-l stergi.
Telefoane bune:
LG L90
LG L70
LG G2
Samsung Galaxy: J5
A5
S4
S5
S4 mini
S5 mini
S5 Neo
A7
E7
Sony Xperia: M4 Aqua
C3

| lauraaaaaaaa33 explică:

Eu am intrebat nu penteu ca vreau sa imi cumpar ci pentri ca vreau da vand un telefon cu flappy bird si stiam ca ar costa in plus cu vreo 100 de lei sau ceva in genul dar asta cand nu il mai gaseai nicaieri, daca ziceti ca il gasesti si pe browser probabil ca acum a scazut suma dar tot costa in plus cu macar 50 de lei

| TheLastLemon a răspuns:

Nu cred că ar crește prețul, pentru că aplicația se găsește pe browser, sau poate fi primită prin Link2SD de la altcineva.