| Dub_Alexander_1989 a întrebat:

Cu cat pot vinde un BlackBerry curve 9320? il am de un an si carcasa de silicon originala.este decodat si toate elementele in stare perfecta(baterie,incarcator, casti)

2 răspunsuri:
| InstinctPr3ciS a răspuns:

Pretul variaza intre 150 - 250 lei, acum depinde de starea in care este telefonul. Daca este bun, fara zgarieturi si merge bine, cred ca poti lua undeva pe la 200 lei pe el, deoarece nu prea mai sunt la cautare aceste telefoane, technologia evolueaza de la o zi la alta. Dar, daca arata rau... nu cred ca o sa iei mai mult de 100 lei pe el. Daca arata asa si asa pretul corect ar fi 120 lei.

| Dub_Alexander_1989 explică (pentru InstinctPr3ciS):

Deci in jur de 180 lei cam asa daca cunosti pe cineva? sau esti interesat poti sa-mi dai un P.M.