| Alex1510 a întrebat:

Cu cat scade pretul unui telefon pe luna?
Exista o regula?
Eu vreau sa imi cumpar un Samsun Galaxy S5 care in prezent costa 1700 lei si vreau sa stiu cat va costa la primavara.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu poti sa stii exact cat scade pe luna laughing
Acum e 1599 pe eMAG.
Pana in primavara nu cred ca scade mai mult de 100-150 lei.

| saftaiiustin a răspuns:

Nu scade chiar pe luna... e ca pe lol: scade cand apare altul mai nou

| Catalin0424 a răspuns:

În a doua zi după ce l-ai cumpărat prețul i-a scăzut cu 100-200 lei. Apoi scade treptat odată cu trecerea timpului și scade drastic odată ce a apărut un model nou de S. Când va apărea S7 vei lua mai puțin de 1000 de lei pe el.