| TheMaze a întrebat:

Cum activez netul pe Samsung galaxy s advance sunt pe cosmote si am 150 mb pentru trafic de net cum fac funda

3 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000
Aici ti se explica cum poti inregistra setarile pentru internet in telefon. Mai era si o chestie in care trebuia sa trimiti mesaj al un numar, dar nu o mai stiu.

| Laawr a răspuns:

Setari - Wireless si retea - Retele mobile - si activeaza prima(parca asa era)
eu asa activam la Vodafone, ai grija sa dezactivezi netu' de pe cartela cand nu-l folosesti.

| Annddrreeea a răspuns:

Laawr, stii cum se dezactiveaza internetul de pe cartela? Ce as putea sa fac, ca dupa ce imi aloc euro pe telefon sa nu mai imi dispara?