| smecherasu18 a întrebat:

Cum aflu daca e fake (replica) un Sony ericcson xperia arc s?
Multumesc! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| No0oName a răspuns:

Pai primul lucru ar fi camera, ori nu funcitoneaza deloc, ori merge de la slab in jos, cauta pe net sa vezi poze cu telefonul din interior adica sa fie scoasa bateria, daca nu este la fel poza cu acel telefon e fake, touch-ul de multe ori nu merge corespunzator., verifica mesajele! la un telefon fake tastele de ma mesaje sunt minuscule si nu poti scrie fara creion. Meniul difera de cel original...verifica daca ai semnal dupa ce bagi cartela. verifica daca merge blututulwinking bafta