| batybaty a întrebat:

Cum as putea sa instalez wats upp pe telefonul Samsung galaxy star 3?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TEORETIC "WhatsApp Messenger is available for iPhone, BlackBerry, Android, Windows Phone and Nokia" - SURSA : http://www.whatsapp.com/

Telefonul tău nu are Android, deci, e posibil ( 90 % ) să nu meargă WhatsApp...

Poţi încerca să-l descarci/instalezi de la linkul următor, dar nu-ţi pot "garanta" că va merge ( chiar dacă e pe platformă Java ) :
http://www.mobyware.net/......94624.html

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Aaa..in primul rand. e doar Star3, fara galaxy, si e WhatsAppwinking
Pai teoretic poti! Doar ca trebuie sa ai conexiune de internet, ca altfel este inutil. Si din cate stiu eu, Star3 nu are 3G, deci vei putea accesa aceasta aplicatie doar de acasa..sau doar de unde poti gasi un router liber.
Succes!

| UniKKoL a răspuns:

Cont pe magazin play si cauti whatsapp bafta

| UniKKoL a răspuns:

De fapt scuza-ma pe galaxy star 3 nu merge whatsapp

| k4wyn a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un service autorizat care se ocupa de telefoane sau sa mergi la reprezentanta decat sa strici softul telefonului. Sau daca vrei sa o faci pe riscul tau incearca de pe appstore