| Mihai_Dragos_1992 a întrebat:

Cum gasesc acel ringtone ce se aude la inceputul piesei Delia - Da Mama?

12 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

De ce nu iti facu tu soneria. Daca ai melodia mp3 (daca nu, o descarci), o incarci aici si decupezi din ea ce portiune iti place:
https://mp3cut.net/

| Mihai_Dragos_1992 explică (pentru horia2012):

Este vorba de acel ringtone, cand ii suna telefonul Deliei, ala il vreau eu, nu o parte din melodia "Da mama " happy

| horia2012 a răspuns (pentru Mihai_Dragos_1992):

Si raspunsul ramane valabil. In multe cazuri un ringtone e un cumul de efecte sonore generate electronic. Plus, e un telefon Lenovo, iar daca ringtonul e original al telefonului nu ai nicio sansa ( sau f.f.f slabe sanse)sa-l gasesti. Eu l-am extras deja.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_Dragos_1992 explică (pentru Dimofte_Karla_Alexandra_1991):

Am cautat si nu am gasit. daca ai gasit-o tu da-mi un link happy

| Dimofte_Karla_Alexandra_1991 a răspuns:

Aplicatia Zedge e pentru asta. Sper ca te-am ajutat

| Avram_Vlad_1999 a răspuns:

Cauti pe net happy încearcă cu shazam dar nu cred că o să meargă.

| Mihai_Dragos_1992 explică (pentru Avram_Vlad_1999):

Cu shazam imi gaseste piesa Deliei laughing

| otiliaoti a răspuns:

Eu am melodia

| otiliaoti a răspuns:

Am luat.o de pe Zedge