Întrebare recomandată | Leoveanu_Agapia_1956 a întrebat:

Cum gasesc ceva ce am descarcat in clipboard?

3 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Salut,
Clipboard este ceva virtual, nu-l poti gasi. Cand dai copy se salveaza in clipboard si apoi daca dai paste ce era salvat in clipboard o sa ti se afiseze, prin aceasta metoda acest clipboard o sa se rescrie de fiecare data.
Totusi ceea ce poti face este sa cauti in Google Play "clipboard" aplicati pentru aceasta si acolo o sa poti vedea ce-a fost in acel clipboard pana acum.
Bafta!

| marinaru777 a răspuns:

Dai lipire(paste) intr.un fisier word, txt.

| CarcotasulVesel a răspuns:

E o intrebare buna, o sa o urmaresc, pentru ca habar nu am raspunsul, si pe PC si pe telefon poti sa ai in clipboard diverse chestii pe care nu le poti face paste oriunde (cum ti s-a raspuns mai sus) din cauza ca daca ai un text si vrei sa faci paste in my files sau my computer, NU o sa mearga, la fel daca ai un fisier nu o sa mearga intr-un word/text editor