| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma deloghez din magazinul windows phone de pe Nokia lumia 625? sad
Stie cineva? ca mai am un cont care e configurat cu familia mea, si vreau sa ma deloghez de pe asta si nu stiu cum straight face

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Eu am un Lumia 610 si din cate stiu, pentru a face ce doresti tu trebuie sa resetezi telefonul. Poti adauga usor un cont din setari si te poti sincroniza cu acela.

Nu am incercat asta pana acum, ai putea sa-l adaugi pe cel nou, iar apoi sa vezi daca merge sters cel configurat cu familia mea (tii pe el si vezi daca iti apare "Delete") insa cred ca nu va functiona va aparea doar "Sincronizare".

Deci singura varianta ar fi resetarea si apoi introducerea contului nou, dar poti incerca mai intai ce-am specificat mai sus.