| anonim555344 a întrebat:

Cum
pot activa 4G pe galaxy s4 trebuie ceva setari ca nu imi merge doar 3G si H+? ce sai ii fac. la un coleg cu s4 ii merge pe aceasi retea vodafon!?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

1 la mana, eu nu te-am jignit si 2 la mana Modelul I9500 nu are 4 G, modelul I9505 are 4G. Si daca esti tu mare destept sunt nspe mii de tutoriale ca sa iti activezi 4 g-ul.

3 răspunsuri:
| anonim555344 explică:

Ba esti prost are cum sa nu... un coleg ii merge ce suteti fraieri cititi specificati tine telefonul in mana si ai sa vezii!

| anonim555344 explică:

Da imi bag ceva in androidu vostru... am un s4 black edition! telefonul meu cu care umbu e un iPhone 6 si pe asta merge activand LTE dar pe rabla aia nu stiu ce are! mersii oricum