| 8SlimShady a întrebat:

Cum pot actualiza numarul de la mesageria vocala pe Samsung Galaxy S3? Adica atunci cand tin apasat pe tasta "1" sa sune la alt numar. am pus din greseala numarul unui prieten si cand il sun apare ca suna la "Mesagerie Vocala" si e deramjant... DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ercjiaai a răspuns:

Ori trebuie sa-ti schimbi cartela sau daca nu vrei asa atunci da telefonul la setarile din fabrica altfel nu ai cum

| 8SlimShady explică:

N`are ratata de mama ta bani sa-ti cumpere si tie un tricou.

| 8SlimShady explică:

L`am pus eu din greseala... nu pot sa fac altceva? ai si tu S3 sau doar banuiesti?