| luk2005xxx a întrebat:

Cum pot instala programe pe Samsung omnia i900? Am descarcat cateva si au format CAB, le transfer prin bluetooth si telefonul nu le vede.

2 răspunsuri:
| Komarov a răspuns:

Trebuie conectat la usb cablu de date sa ai instalat de asemenea kies selecat modul de stocare in masa si de acolo telefonul nu le recunoaste din cauza ca acel format e cab/exe/zip/ etc si ele trebuie puse intr-un anumit director ca is file de sistem prin mesagerie telefonul va recunoaste formate media TXT/RTF MP3/MP4/FLV am avut omnia i8000 si HTC touch 2 si stiu ce zic funda?

| luk2005xxx explică (pentru Komarov):

Nu e bine ce ai spus. trebuia sa spui intra in fileexplorer, dubluclick pe aplicatie daca e CAB si gata. multumesc.