| Jochkyr a întrebat:

Cum pot lua legatura cu un operator al serviciului de relatii cu clientii al retelei telekom? Mentionez ca sunt pe abonament. Dau funda! Multumesc.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Vânzări și Relații cu Clienții Telekom Romania :

1234 – apel gratuit din rețeaua Telekom;

021.404. 1234 sau 0766.12. 1234 – tarif normal pentru apelurile din reţelele naţionale.

Pentru a putea oferi clienţilor săi asistenţă promptă, eficientă şi de calitate la Serviciul de Vânzări și Relaţii cu Clienţii, Telekom Romania îşi rezervă dreptul de a limita accesul gratuit la acest serviciu pentru clienţii care îl folosesc în mod abuziv. Prin apel abuziv se înţelege un apel prin care nu sunt solicitate informaţii ori nu sunt formulate reclamații cu privire la produsele şi serviciile Telekom Romania. Este abuziv si apelul care contine injurii, are caracter denigrator sau obscen.

Astfel, clienții care în interval de 30 de zile au efectuat trei apeluri abuzive către Serviciul de Vânzări și Relaţii cu Clienţii, nu vor mai avea acces gratuit la acest serviciu pentru o perioadă de 30 de zile. În acest interval, clienții pot apela numărul Premium Suport 0903904903, tarifat cu 2 EUR/apel TVA inclus." - SURSA :
https://www.telekom.ro/formular-contact/

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Numarul ar trebui sa fie pe contract.E ceva cu 0800... Robotul te va ghida spre un operator.

| LTAA a răspuns:

| papabuna41 a răspuns:

Bună! Am și eu o pb.Ne.au oprit netul jegoșii de la Telekom cer și în avans, în loc de 120 pentru cât am semnat, ne cere 300, nu am primit factură și nici țel înainte ci doar ne.am trezit fără cele trei servicii:țel fix, net, tv. Avem un stik Digi de avarii de genul asta dar calculatorul nu.l vede să.l. pot instala și conecta deși până să avem windows 10 îl vedea.să înțeleg ca windows 10 accepta doar conexiunea prin fibră optică, cablu? mulțumesc anticipat!

| Vasile_Stoica_1983 a răspuns:

Bună ziu mă numesc stoica vasile. Si dețin o firmă sc GAMINTTEHK.SRL. CUI:38648515. SI VREAI SI EU SĂ AFLU CÂTE BUCĂTI SA SCOS PE FIRMA MIA... SI DORESC INFORMAȚI PE IMEL. Stoicavasile542@gmail.com