| Adam_Emily_1995 a întrebat:

Cum pot sa dau in jos, in sus, in stanga, in dreapta (pe telefon) daca am instalata aplicatia talk back? Am incercat sa ma duc la setarile >>telefonuluaccesibilitatetalk back sa o dezactivez, dar nu pot derula in jos. cine ma ajuta va rog? DAU FUNDA! vreau sa fie un raspuns concret, sa fie bun, si sa mearga! Va rog urgent!

1 răspuns:
| B3B3NI a răspuns:

Inseamna ca setarile vocale nu sunt bune sau daca sunt inseamna ca senzorul are o problema.