| anonim2596 a întrebat:

Cum pot sa fac poza la conversatiile de pe facebook, mesaje..etc? am tel Orange zali

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a face captura de ecran (screenshot) va trebui sa tii apasat simultan pe butoanele de pornire (power) + volum jos (volume down).

Cu prietenie,
Orange Helper

| anonim2596 explică (pentru OrangeHelper):

Da nu merge ma exaspereaza

5 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Power+ home concomitent sau tii pe power si ai acolo langa inchidere etc screenshot.

| anonim2596 explică (pentru User2):

Ce power? nu am inteles

| Clara283 a răspuns:

Daca ai net pe telefon si poti sa faci poza la ecran, dai pe acea conversatie si dai sa se faca poza la ecran... daca nu se poate, incerci sa dai la conversatie pe calculator si faci poza la ecran cu telefonul. Funda?

| anonim2596 explică (pentru Clara283):

Deci fac poza la calculator laughing