| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac setarile de net la telefonu overmax vertis you?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uita-te in manualul utilizatorului sau consulta fabricantul prin e-mail. Se pot seta configurarile de la setari, internet apoi introduci datele care ti le cer in pasii care se fac.

| dannyel86 a răspuns:

Setarile se pot configura automat, cu asistenta operatorului de telefonie mobila. Cand intri pe net, tu folosesti reteaua lor si e normal sa te ajute s-o setezi. Intra pe site-ul oficial pentru a primi instructiunile exacte, pentru o configurare corecta.