| Fran_Kalina_Drăghici_2001 a întrebat:

Cum pot sa instalez si eu CYDIA PE IPHONE? Dau funda.
Vreau sa imi iau o aplicație si aceea aplicație consta in cydia si nu o am descărcată si ios am 9.3.2.

3 răspunsuri:
| ExprimareLibera a răspuns:

Ii faci jailbreak si poți instala Cydia la finalul procesului. Asta dacă ești pregătit să pierzi din funcțiile iOS si garanția.

| ExprimareLibera a răspuns:

Găsești tool-ul pentru 9.3.2 pe net. Îți trebuie doar o conexiune buna la pc...

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Din păcate pe IOS 932momentan nu se poate face jaillbreak deoarece este prea nou si Apple a rezolvat "Breșa", vulnerabilitatea in sistemul IOS de a face jaillbreak, asta pana găsește cineva o alta modalitate prin care sa se poată face si la noul IOS 932. In cazul tău dacă vrei jaillbreak trebuie sa faci mai întâi downgrade la IOS la o versiune ulterioară care suporta jaillbreak.