| Mama456793625292 a întrebat:

Cum pot sa văd cine m-a sunat dacă in urma închiderii permanente a telefonului pe care am fost sunat am mutat cartela pe altul? Am nevoie urgent va rog

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu poți.

| Sophieka a răspuns:

De cele mai multe ori ne agitam si ne consumam pentru cine nu trebuie...

| FreddieM a răspuns:

Simplu. Te loghezi pe websiteul companiei telefonice la care ești și cauți istoricul apelurilor.
Cheers

| Dragobeta a răspuns:

Numai in telefonul vechi se vad apelurile pierdute.
Mai merge? Daca nu, mergi la un service cu el sa-l porneasca cat sa vezi apeluri pierdute.