| fernyboss a întrebat:

Cum pot sparge codul de siguranta la Nokia 6300 nu conteaza ca prin cablu de date sau nu
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Vela_Johnny_1990 a răspuns:

Am încercat și eu să sparg coduri de genu dar nu a mers cu programele pe care le-am găsit pe internet, am mers la un tip în oraș care se ocupă de telefoane să le repare și a rezolvat problema, un Nokia asa am avut, până în 50 de lei te poate costa dar eu cred că o sa ceara in jur de 30 de lei

1 răspuns:
| Vela_Johnny_1990 a răspuns:

Am încercat și eu să sparg coduri de genu dar nu a mers cu programele pe care le-am găsit pe internet, am mers la un tip în oraș care se ocupă de telefoane să le repare și a rezolvat problema, un Nokia Asha am avut, până în 50 de lei te poate costa dar eu cred că o sa ceara in jur de 30 de lei