| anonim_4396 a întrebat:

Cum pui video pe instagram?

Răspuns Câştigător
| humveeboy a răspuns:

Buna! Sa o luam cu inceputul 1-Pe Instagram poti pune doar clipuri de 15 secunde daca ai clipuri mai lungi trebuiesc editate!
2-Pentru a incarca clipuri video nu trebuie decat sa accesezi camera ca si cum vrei sa faci fotografii, normal in dreapta a-r trebui sa iti apara o imagine mica avand stilizata o camera video pe ea, asa inregistrezi video, iar pentru a incarca video din telefon, nu trebuie decat ca atunci cand te afli la pasul de mai sus sa apesi pe "bara ajutatoare " si in dreapta a-r trebui sa-ti apara : acces library si de acolo evident poti incarca clipuri filmate anterior (numai sa fie de maxim 15 sec )

| Iulian_Iuly_1987 a răspuns (pentru humveeboy):

Mss pentru ajutorul acordat

3 răspunsuri:
| Iulian_Iuly_1987 a răspuns:

Cum puivdeo pe Instagram?