| EllyEllu a întrebat:

Cum reinstalez play store pe android?

9 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Salut!
Intra pe acest site
http://www.avrmagazine.com/......ndroid-51/
Este un site italian cu suport pentru smartphone-uri.La punctul doi unde scrie "clicca quì" apesi si incepe descarcarea.In caz ca nu vezi linkul sau nu iti da voie sa descarci va trebui sa iti faci un cont acolo.

| Eduard619 a răspuns:

Iei aplicatia de pe net.

| Otto2014 a răspuns (pentru Eduard619):

Nu cred ca poti asa, nu cred ca ai telefon cu android.

| Eduard619 a răspuns (pentru Otto2014):

Serios? http://www.apkmirror.com/......-0-32-apk/ atunci asta ce e :-?

| Otto2014 a răspuns (pentru Eduard619):

Ciudat,eu stiam ca google play nu poate sa fie dezinstalat, pentru ca eu nu pot sa-l dezinstalez. aia e vreo facatura

| Eduard619 a răspuns (pentru Otto2014):

Eu il am instalat de pe net si-mi merge foarte bine procedezi cum vrei happy

| Otto2014 a răspuns (pentru Eduard619):

CIudat,parca venea odata cu telefonul magazin play.

| Eduard619 a răspuns (pentru Otto2014):

Este adevarat dar in caz de probleme avem posibilitatea de a descarca aplicatia de pe internet.

| Otto2014 a răspuns:

Nu poti.