| Cristian071017 a întrebat:

Cum sa adaug o persoana la lista neagra? Am un Huawei y625.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este un program pentru Android, se cheama Mr.number care trebuie instalat si care iti permite sa blochezi toate numerele de telefon care nu vrei sa te mai deranjeze.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mrnumber.blocker&hl=en

Si eu l-am instalat tot pe un Huawey si sunt foarte incantata.
Dupa instalarea lui, cand te suna cineva, poti sa-l opresti din sunat, mergi si deschizi Mr.Number si s ii pui "block" acelui numar, iar de atunci incolo il blocheaza de fiecare data cand suna. Tu il vei auzii sunand doar 1-2 apeluri dupa care imediat se va oprii si iti arata ca numarul este blocat.
Poti bloca si debloca pe cine vrei!
La celalalt capat al telefonului, persoana care te apeleaza ii va arta clar ca, convorbirea nu se poate face, oprindu-se dupa primul apel.