| Dumis a întrebat:

Cum sa aflu numarul meu de la telefonul fix. Fara sa sun pe altcineva

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte greu de aflat! Suna de pe acel fix pe telefonul tau mobil.Si iti va afisa numarul.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai nu suna pe altcineva, suna-te pe tine.

| Rebecca123 a răspuns:

Pai depinde daca telefonul il ai de la net adica cum ar fi RDS, UPC, DIGI si toate alea, ii suni pe ei si ii intrebi.Dar de obicei, ai si numarul scris de ei pe ceva de la contract.

| Dumis explică (pentru Rebecca123):

Am telefonul de la UPC. Pe contract nu scrie nimic

| Rebecca123 a răspuns (pentru Dumis):

Si eu sunt tot la UPC. Suna la ei si spune-le ca nu stii numarul si o sa ti-l dea. Numarul lor il gasesti oriunde:pe net, pe facturi, contract etc.

| AgruptiS7 a răspuns:

Depinde pe ce retea esti. Daca esti pe Orange suna la 222

| Dumis explică (pentru AgruptiS7):

Pe cosmote la cat sa sun?