| MonstruletulDinBomboaneExpirate a întrebat:

Cum sa imi determin parintii sa imi cumpere un telefon nou? Am un telefon de un an si jumatate si nu ii merge touch-ul bine. Vreau un Samsung Galaxy mini II. Fundaaaaaa!

4 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Strange tu o parte din suma, sau pana la sfarsitul anului scolar incearca sa primesti note cat mai mari.
Nu le zice de chestia ca toti prietenii mei au nu stiu ce telefon...o sa dai dovada de imaturitate. Succes

Răspuns utilizator avertizat
| bogdyronaldo99 a răspuns:

Pai....Incearca sa ii ajuti(la treburi prin casa...d'astea), ia note cat mai mari, poarta-te frumos, fii cuminte, daca te pun sa faci ceva nu mai comenta(cel putin pana iti cumpara telefonul) cam atat.Bafta

| ali7777777 a răspuns:

Fa -le promisiuni ce nu pot fi ignorate de ei.