| Ensiferum a întrebat:

Cum scap de aplicația my Vodafone cu, care a venit telefonul din fabrica si care ma dispera la maxim? Telefon Android.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Doar dacă ai face Android root dar foarte probabil ai pierde garanția aparatului

Bula
| Bula a răspuns:

Aplicatiile preinstalate nu prea le poti dezinstala, dar eventual le poti dezactiva.
Intra in Setari - Aplicatii, cauta aplicatia si vezi ce permite telefonul (dezinstalare sau dezactivare).

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu ai cum fara root.Si daca iti iei root ierzi garantia.Eu oricum iti recomand sa-i faci root pentru ca vei avea numai avantaje, dar ca sa stii

| anonimaalee29 a răspuns:

Ai putea sa ii dezactivezi notificarile, asa nu te vor mai "bâzâi" laughing

| Someoneeene a răspuns:

O dezinstalezi