| anaarianna a întrebat:

Cum scap de virusul,, TapSnake"? Am android si Samsung galaxy p.s
Nu pot sa imi reinstalez software-ul

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Da un hard reset la smartphone.

https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#tbm=vid&q=hard+reset+Samsung+galaxy

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Instaleaza antivirusul avast (de pe google play) si da-i o scanare, dupa ce va detecta virusul, il va sterge din telefon.

| anaarianna explică:

RaresTPUro am incercat asta am dat cu alte aplicatii de antivirus si dupa scanare imi spunea asa,, 0 problems found" sau ca s-au descoperit alte probleme.