| Nikolassss a întrebat:

Cum se joaca la loto polonia si unde pot baga si ce preturi are? Si in ce zi sunt tragerile happyFunda!

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Public Bet, Stanley Bet. Alegi 3 numere. Extragerea se face pe baza a 20 de numere din 80. Daca cele 3 ale tale se gasesc in cele 20, ai castigat. Preturile variaza, cu cat platesti mai mult, cu atat e mai mare castigul. Exemplu: pe un bilet de 3 lei, castigul e de 170 lei, iar pe unul de 5lei, in jur de 390.