| C1eu1C a întrebat:

Cum se reseteaza Magazin Play? Am un telefon Allview A5 quad.

Răspuns Câştigător
| CaraxD a răspuns:

Nu poti sa resetezi Magazin Play. Si eu am tableta Allview si mi s-a virusat si am fost la Altex ( de unde am cumparat-o ) si mi-au resetato pentru ca mi-au spus ca e virusata. Da-ti si tu un reset la telefon.winking Sper ca te-am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa se reseteze? nu se poate asa ceva

| stlucian a răspuns:

Poate >resetarea configurarii din fabrica.

Meniu principal -> setari -> toate setarile -> creati o copie de rezerva si resetati -> resetarea configurarii din fabrica.