| Tudor_Mihai_1994 a întrebat:

Cum se seteaza wnw pe Nokia lumia 520 pe windows phone 8.1. versiunea Cyan (am cautat in tot telefonul insa degeaba nu am gasit nici un apn ) pe vechea versiune windows 7 imi mergea webnwalk, aveam si apn sa editez manual, pe actuala versiune nu merge nici macar magazinul sa il deschid nici prin wifi. Stiti cum se seteaza? Sau daca nu exista vreo modalitate sa dezinstalez actualul windows si sa revin la cel vechi?

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Conexiunea Wi-Fi ar trebui sa mearga oricum. Setarile pentru internet le gasesti la "retea celulara+SIM". Pentru raspunsuri in legatura cu wnw, poti accesa si site-ul: www.wnw.ro.