| Geox2 a întrebat:

Dacă aș vrea să îmi fac abonament la Vodafone sau Orange plătesc ceva în avans?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ia-ti o cartela Indygen ca la 7 euro esti mult mai castigat - ai 500 puncte folosibile drept 500 nationale sau 500 sms sau 1, 5 giga de net si ai Zonga gratis.

Sau ia-ti Digi Mobile cu neograniceni minuni la 5 euro

Da sa-ti mai iei in zilele noastre abonamente mai ales la Voda sau Orange? N-ai ce face.

Nu platesti nimic in avans in afara unui abonament pe prima luna ca asa se plateste in avans pe luna in curs si doar convorbirile se platesc luna urmatoare plus abonamentul pentru luna in curs si tot asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ti se poate cere la primul tau abonament(pe numele tau, deci personal) o garantie ce o calculeaza ei. Dupa vreo 3 luni de zile in care figurezi ca bun platnic ti se ofera posibilitatea de a utiliza acea suma de bani la plata abonamentului pe cateva luni.
Depinde desigur si de telefonul ales, varsta, situatie financiara.

| Lamborghiniasx a răspuns:

1.Vezi ca ai gresit categoria.
2.Da, vreo 25 de lei.
3. Data viitoare fii mai atent la categorie.
Si pentru ca te-am ajutat atat la intrebarea ta cat si la eroarea categoriei da si mie funda!