| radu169 a întrebat:

Daca dau resetare totala la telefon(Samsung trend plus) imi pierd si contactele si mesajele?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Toate cele bune.

| Zdog a răspuns:

Da!

| anonim66231 a răspuns:

Evident.

| OliverHeldens a răspuns:

Iti da optiune (telefonul) de back-up de contacte(doar contacte) sau poti cauta pe net o aplicatie Back-up files sau ceva si poate gasesti

| CucCornelAlexandru a răspuns:

Mai intai iti faci o copie de rezerva la mesaje si contacte si pe urma iti dai resetare din fabrica

| BunicaBateToba a răspuns:

Da pentru ca revine la resetarile de la fabrica