| Vio99102 a întrebat:

Daca imi iau un laptop MacBook Air de la Apple si acasa ai net wireless de la Vodafone, pot conecta si laptopu la netu' de la Vodafone?

5 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut, se conecteaza la ce vrei tu, doar e Apple http://bit.ly/1jqiwvr

Răspuns utilizator avertizat
| PopaAlex95 a răspuns:

Da, atat timp cat ruterul este compatibil (in general sunt compatibile). Nu o sa poti conecta un MacBook Air la internet prin cablu Ethernet (numai daca iti achizitionezi si un cablu special), deoarece nu are un astfel de port (prea subtire laptopul).

| 1010wanted a răspuns:

Normal ar trebui sa meaga amandoua happy

| BogdanYooooooooo a răspuns:

Daaaa atata timp cat laptopul are wireless il poti conecta la orice fel de wireless fie el Vodafone fie Orange fie Cosmotewinking