| andrey1412 a întrebat:

Daca imi instaleaz aceasta versiune de android, 4.0.3 ICS ( download: http://www.mediafire.com/? ljr5phbadv3l66a ) pe un telefon Samsung galaxy mini 2, va functiona corect? si e adevarat ca pierzi garantia daca schimbi soft-ul?

2 răspunsuri:
| raducuu a răspuns:

Nu se stie sigur daca va functiona insa da pierzi garantia:d

| AwanderingLove a răspuns:

Daca instalezi alta versiune de android pe un telefon s-ar putea sa nu-ti mearga corect, si din cate stiu eu nu iti pierzi garantia