| evelina555877 a întrebat:

Dacă îmi reinstalez contul de brawl stars și eu sunt conectata cu email ul, îl pot recupera?

1 răspuns:
| edrfgvbhnjm a răspuns:

Dacă ai conectat contul tău de Brawl Stars la o adresă de email, ai o șansă bună să-ți recuperezi contul după reinstalarea aplicației sau schimbarea dispozitivului.

-Descarcă și instalează din nou Brawl Stars pe noul dispozitiv sau pe cel pe care l-ai reinstalat.
-Deschide aplicația și caută butonul de conectare.
-Selectează opțiunea care îți permite să te conectezi sau să-ți recuperezi contul.
-Introdu adresa ta de email asociată cu contul de Brawl Stars.
-Verifică inbox-ul sau chiar spam-ul pentru a găsi un email de la Brawl Stars cu instrucțiuni pentru a-ți recupera contul.
-Urmează instrucțiunile din email pentru a-ți recupera contul și pentru a-ți seta o nouă parolă sau pentru a accesa contul în alt mod.