| ninja600 a întrebat:

Daca incarc o cartela prepay cu 12€
Aceasta are nelimitat minute si sms Orange, sms nelimitat national si 350 minute nationale, 2gb internet.
resursele sunt valabile 30 de zile iar perioada activa este de 90 zile. As vrea sa stiu daca mai pot sa folosesc minutele,sms, net dupa 30 de zile dupa ce expira resursele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,dupa 30 de zile trebuie sa reincarci. Absolut toata optiunea. E bine cu 12 euro dar pentru internet, atat.In rest si la 6 euro ai optiuni cu minute si sms nelimitat in retea.Dar ai numai 500 MB trafic de internet.

2 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Sunt valabile doar 30 de zile.
Poti incarca cu 5 euro, iti ofera minute / sms-uri nelimitate.
Dar in caz ca vrei internet gratuit, incarca acum de craciun si primesti cadou 1000min/sms + 1000 Mb.

| alexcris007 a răspuns:

Nu nu mai poti folosi, trebuie sa reincarci