| alina0 a întrebat:

Daca ma suna cineva din strainatate(Franta) si nu am roaming-ul activat mie imi ia din credit?

Răspuns Câştigător
| escfreak a răspuns:

Nu. Roamning-ul este folositor cand etsi in afara Romaniei. Cand esti in tara nu iti ia tie nimic din credit, dar cand etsi plecat/a altfel stau lucrurile.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Chiar de ai sau nu ai roaming-ul activat tot iti ia si tie din credit dar mai putin decat celui care suna! Bafta!

| BassHunter13 a răspuns:

Daca tu esti in tara nu trebuie sa ai romig activ, si pe tine nu are cum sa te taxeze deloc!

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Nu.

| Costel_Siia_1956 a răspuns:

Da