| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi s a resetat costul suplimentar la 0 dar nu am primit mesaj ca s a emis factura sau ca s a platit, se poate sa fie platita factura?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cine sa ti-o plateasca? Mama, tata? Mesajul vine cam dupa 48 de ore.

| Roxin a răspuns:

Salut!

Nu. Mesajul poate sa intarzie din centrala. De obicei, se reseteaza beneficiile din abonament, ulterior primesti informatiile despre factura. De obicei dureaza 4-5 zile in functie de operator.

O zi buna!