| Madalina_Oana_1973 a întrebat:

Daca telefonul meu nu are android (telefonul meu este star 3 ) pot sa cumpar ceva sa am android? (stiu ca suna ciudat )

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti sa cumperi, alt telefon care are android

| MariusSB a răspuns:

Buna!

Din pacate nu. Terminalele vin preinstalate cu sistemul de operare Android!

Multa bafta!

| Irinel1999 a răspuns:

Marius eu am putut face asta cu win32diskimager,am bootat sistemul de operare(.img)pe card sd sau micro sd iar apoi inainte sa il aprinzi bagi cardul in el... apoi scrie booting from sd sau micro sd. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Mario2002 a răspuns:

Nu nu se poate :-( telefonul tau are soft java mai bine îlvinzi, pui niste bani si iti iei unul la 250 lei:Allview a4you life / serioux pap3350