| Anonimul151 a întrebat:

Dacă un Iphone 15 FAKE ( copie ), se vinde cu peste 500 lei... Așa pun unii vânzători prețul...

Un Iphone 11 Pro Max, tot FAKE ( copie ), cu cât se poate vinde?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Lucrurile fake se pot vinde cu cat vrea vanzatorul si mai ales cat este dispus sa ofere cumparatorul, naiv in opinia mea dar asta este alta discutie
nu au un pret de referinta! nu exista aici nici pretul de referinta al produsului, asa cum este in cazul produselor cumparate cu acte si conforme din toate punctele de vedere implicit conformitate tehnica