| Andreea_Catalina_2000 a întrebat:

Daca vreau sa imi fac un abonament nou, imi pot lua un iPhone 6? Daca da, platesc mult?

Răspuns Câştigător
| Roxx_Kati_1994 a răspuns:

Poti lua ce vrei tu, dar da, plătești multicel.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti mult platesti putin, nu avem noi de unde sa stim ce abonament iti iei tu

| darrio2007 a răspuns:

Da.Functie de anumite conditii ale firmei de telefonie la care esti.

| doctorandus a răspuns:

Un iPhone 6 de 16 GB costa peste 2600 RON, fara a mai vorbi de abonament. Ar fi destui vagabonzi dispusi sa te omoare pentru un iPhone 6.

| cipimoga a răspuns:

Trebuie sa ai abonament mare sa iei un telefon iphone 6 depinde de unde îl iei.