| CatMan a întrebat:

Daca vreau sa ma mut de pe Orange pe Vodafone, are mai multe benefici sau mai putine (de obicei imi iau obtiunea cu 6 euro...)

Răspuns Câştigător
| Max_David_1994 a răspuns:

Eu in prezent sunt pe Orange si Telekom. La partea cu net-ul, Orange sta mai bine.
Daca te intereseaza partea cu minutele nationale/internationale, internet etc. i-ati abonament la Digi: http://www.rcs-rds.ro/telefonie-digi?t=telefonie-mobila cu 2, 9€ au trafic de download-are fara wi-fi cu viteza buna, si pentru. Facebook, Twiter, Google etc. 5 GB trafic.
Funda?