| Bosusu a întrebat:

Dati-mi exemple de niste telefoane ieftin ori cu android ori cu windows in reteaua Orange.Dau funda plz pana in 150 de euro

3 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Daca iti place asta. Are procesor bun si camere foto foarte bune. Pretul e unul super bun. Eu personal d-asta mi-as lua!
http://www.cel.ro/......m-white-l/

| Dany012 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EV5LNBBBM/

il am de un an si este foarte eficient niciodata nu s-a blocat

| Dany012 a răspuns:

Sau acesta cu diagonala mai mare + camera secundara, 5 mp in spate, asemanator cu cel de mai sus