| innamihha a întrebat:

Dau funda! am un s6 edge și azi am fost cu el sa îmi pun folie de sticla la un GSM din Carrefour Vulcan București.Am observat ca tipu' apasă cu o duritate maxima. La final tipu, îmi spune cu o nesimțire,, Vedeți ca va apare o dunga mov în momentul când atingeți colțu din stânga". (Menționez ca telefonul este nou și nu are nici măcar o luna de când îl am ). Acum am 2 dungi mov în partea STANGA a ecranului. Dacă apăs de mai multe ori pe coltul din stânga prima se duce, dar a doua nu.De la ce a apărut? Ce acte îmi trebuie când ma duc la sediu Samsung (Apaca pt bucureșteni)? cam cat timp durează reparația? Și trebuie sa mai dau vreun ban?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai depinde de unde ai cumparat telefonul. daca e de pe eMAG nu ti-l repara Samsung nu la ei trebuie sa il trimiti ci la eMAG...Nu cred ca a apasat atat de tare in cat sa creeze acele dungi.
Mai nou garantie e online. Dar doar de garantie ai nevoie. Poate sa dureze pana la 14 zile. Dar de cele mai multe ori dupa 7 zile iti da un raspuns. Bafta.