| Eugeniusu a întrebat:

Dau funda si vot la cine imi spune un joc care nu este compatibil cu telefonul Samsung Galaxy S3, un joc care sa nu mearga si care nu necesita conectare la internet (chiar daca e mic sau mare, chiar daca e cu bani sau fara). Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Max_David_1994 a răspuns:

Fii mai explicit!
~Cu ce vrei sa fie: Sport (Pro Evolution Soccer, New Star Soccer), Curse (Real Racing trebuie sa mai descari cateva curse dupa ce ai instalat jocul, Fast Racing), Actiune, RPG...etc...
~Multiplayer, Singleplayer?

Tu ai wi-fi sau trafic de internet pe cartela telefonica?

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

BBC iPlayer.