| Raduu4ever a întrebat:

Dau Funda! Spuneti-mi un telefon bun pe care l-as putea cumpara pana la 1000 RON (sau cu abonament de 15 euro la 10 mil). Ma tot gandesc intre galaxy A5 si galaxy S4.

L-as fi ales din start pe s4, dar eu ma axez si pe camera de 5 mp... Iar galaxy A5 nu stiu sigur daca ar merita sa dau atatia bani pe el (9 milioane).

Cunoasteti voi un telefon similar cu A5 mai ieftin sau mai bun (in afara de Lg g2)?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9502 Galaxy S4 Duos deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Robi1444 a răspuns:

Eu zic ca isi merita banii A5.

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna. cand m-am hotarat sa aleg un telefon( in martie) stiu ca voiam neaparat LG. m-am uitat la foarte multe review-uri pe youtube si mi-am schimbat opinia. Samsung am avut si nu-mi place, se tot bloca, mergea in reluare... Apoi am dat de Nokia. telefonul pe care-l am si azi si-s foarte multumita de el (Nokia Lumia Icon, ~acelasi cu 930). Merge bine, nu se blocheaza, One Drive ii super ok pentru ca mereu ai asigurat tot ce e in telefon si e si pe laptop, e exact ce-mi trebuie de la un telefon. Aplicatii, muzica, seriale, jocuri, camera photo, toate is minunate

| AGirlWithDreams a răspuns:

Alview p7 extreme

| rvsmady a răspuns:

Buna.
Huawei P8 Lite

Samsung Galaxy s5 mini