| AbeautifulMind a întrebat:

Dau fundita!
Galaxy S5 sau LG g3? si dc?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G3 fara indoiala!
Are functii mai bune si dispune de un ecran mai mare full HD!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca un LG g3 ar fi mai bun big grin Dar e doar o parere si sunt putin impresionat de cum au realizat telefonul si cum se prezinta.

Dar cine stie dupa jumatate de an de folosinta care din ele se va comporta mai bine?

O zi placuta happy

| dannyel94 a răspuns:

Vreau fundita eu zic ca LG g3 este mai bun parea mea. vezi clipul s5: https://www.youtube.com/watch?v=lSKy5Sbk-nc