| AbeautifulMind a întrebat:

Dau fundita urgent!

Iphone 6Plus sau Galaxy note3? si dc?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Daca iti permiti alege iPhone 6 Plus!

| sltlp a răspuns:

6+. E mai nou, mai performant, si bateria tine mai bine.

| notefree a răspuns:

Mai repede as merge note 3, iphone 6 plus se indoaie si ar fi o dezamagire mare sa dai4500 lei pe un telefon care se indoaie.

| SDana a răspuns:

Eu sunt pentru Iphone. De ce? Te-ai intrebat vreodata de ce nu auzi de vreun Iphone virusat, desi nu au antivirus?

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Iphone 6 plus costa vreo 4500 de lei iar galaxy note 3 costa 2700 de lei. Daca n-ai ce face cu bsni ia-ti iphone 6 plus dar daca bugetul este mic galaxy note e e pentru tine sau incearca galaxy note 4 costa 3400-3500 de lei. Baftă!

| AndreeMeaw a răspuns:

Galaxy note 3 deoarece este mai bun. Chiar daca nu e de Apple, e mai bun. Iphone 6 e naspa..multa lume spune asta.happy